• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У нашій школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції.Познайомтесь з ними.Свято Першого вересня./Files/photogallery/5.jpg

Напевно кожен народознавець повторював: ”Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш”. І всім відомо, що новий рік розпочинається 1 Вересня . І тому на святі Першого дзвоника ми намагаємось створити атмосферу радості і сподівання на нові звершення, щоб свято стало вдалим стартом на цілий рік. Цей рік чекають всі: учні, які набрали сил під час канікул, засумували за своїми друзями і поспішають поділитися своїми враженнями; вчителі, які після відпустки вивчають нові навчальні програми та готуються до уроків; батьки, які дивлячись на своїх дітей посміхаються і радіють їх здобуткам. Та з найбільшим нетерпінням чекають 1 Вересня першокласники, постійно набридають батькам питаннями: ”А що там в школі?” Щоб досягти результату потрібно ретельно попрацювати.

Для проведення свята був створений оригінальний сценарій та продумано план підготовки до свята, який передбачає попередню роботу по святковому оформленні школи, залучення школярів до творчої роботи, а також репетиції під час яких майбутні першокласники мають змогу познайомитись з вчителькою та з новими друзями, що є позитивним фактором формування майбутнього колективу.На святі увага приділялася всім учням і вчителям, батькам і гостям, а особливо шкільна родина ретельно готується до зустрічі нових учнів. А право надати перший дзвінок нового навчального року мають кращі учні школи. Дзвени дзвінок, веселий, запальний,Тебе почувши люди усміхаютьсяЦвітіть обличчя ясно в школярів,Прийшла пора - уроки, починайтеся!

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

/Files/photogallery/10.jpg

Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею мфйорать різнобарвні квіти, приходить свято- День учителя.

Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити,
Є головна, як вищий, сущий хліб,
І назва цій професії –Учитель.

У цей день всі найкращі слова адресовані сіячам доброго, розумного, вічного - учителеві. День учителя в школі не обходиться без святкового концерту, який включає різножанрові номери, об’єднані однією темою – возвеличення професії вчителя. Разом з урочистими зверненнями використовуються жарти та сюжетний конферанс і звучить багато-багато музики. В цей день педагогічний і учнівський колектив вшанують тих, хто багато років попрацював на педагогічній ниві й кращі роки свого життя віддав роботі в школі. Ми вітаємо ветеранів і запрошуємо їх на святкову концертну програму.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

/Files/photogallery/CIMG2422.JPG

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці. А на наступний день - настають зимові канікули.СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це свято є традиційним не тільки для нашої школи, але й для всіх шкіл України. І так само асоціюється воно з першокласницею, яку несе на плечі випускник, і з начищеним до несамовитого блиску великим мідним дзвоником з великим пишним бантом, у який вони дзвонять разом, сповіщаючи про радість закінчення навчального року, наближення канікул. А в повітрі невидимо бринить легкий сум від близького вже розтавання з випускниками. Адже саме для них цей дзвінок є справді останнім шкільним дзвінком у житті. Проте цей день особливий не тільки для випускників . Для всієї школи це черговий проміжний фініш, у якому віддзеркалюється і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи. Ми разом підводимо підсумки, робимо висновки, враховуємо помилки, щоб виправити їх на майбутнє. До школи запрошують багато гостей – це люди, які були з нами, допомагали у міру своїх можливостей, підтримували школу морально та матеріально – керівники району, спонсори, депутати різних рівнів, найактивніші батьки. Їм ми дякуємо за співпрацю, допомогу, підтримку. Такі ж подяки вручаємо і вчителям, учням, які особливо відзначились у цьому році. Це свято у нас проходить в теплій, радісній атмосфері і в той же час урочисто, з легким польотом суму і світлої печалі. Адже це останній дзвінок, останній у цьому році.ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
/Files/photogallery/IMG_0253.JPG

Промайнув навчальний рік неначе комета на небосхилі, закінчились випусні іспити і ось він - довгоочікувальний випусний вечір. Наші випускники вирушають із рідного гніздечка у доросле життя.

Кiлькiсть переглядiв: 370

Коментарi